RICO

RICO Ryszard Bębenek

Firma „Berys” została założona w 1983 roku. Od roku 1998, po przeobrażeniach krajowych, zajęliśmy się handlem i marketingiem. Świadczyliśmy usługi budowania rynku zbytu dla takich firm jak: Dobrosława, Tarczyński, Agromas, Heinz – Pudliszki, GS Wolsztyn.
W województwie Wielkopolskim pomagaliśmy współtworzyć sieć handlową Lewiatan, która obecnie jest prężną i znaną marką handlową.

Jednak  naszym marzeniem zawsze była produkcja żywności. Udało się to wreszcie zrealizować w 2012 roku dzięki współpracy z takimi firmami jak Łubnica, Frykas, Ankor. Marką firmy Berys jest obecnie marka własna „RICO Ryszard Bębenek”.

Dzięki świetnej współpracy produkujemy takie wyroby jak chrzan, ćwikła z chrzanem, sałatka obiadowa, ogórki konserwowe, zupa gulaszowa na szynce wieprzowej, ketchup, mielonka wojskowa, słonina wojskowa, smalec wojskowy, kiełbasa wojskowa.

W nasz towar zaopatrujemy sklepy spożywcze i hurtownie w całej Polsce. Nasze towary znajdują się w Anglii, Irlandii, Niemczech oraz w Danii. Cały czas jesteśmy w trakcie  opracowywania nowych produktów. Szybko reagujemy na potrzeby i wyzwania naszego rynku.

Gorąco zapraszamy do współpracy!